Menu Style

Cpanel

Sünnet Davetiye Sözleri

1- Oğlumuz Bayram Diyor ki; Duyduk duymadık demeyin,dostlarım sevdiklerim bugün benim sünnetim. Bu mutlu günüme hepinizi beklerim.

2- Oğlumuz Levent Diyor ki; Beni seven herkesi Sünnet Düğünümde görmekten mutluluk duyarım.

3- Oğlumuz Veysel'in Sünnet Düğünümde siz nezih dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.

4- Oğlumuz Serkan Diyor ki; Biraz korkum olacak, Azıcık rengim solacak, Sünnetçi amca gelip, Bir parçacık alacak. Biliyorum en bahtiyar, Ailemiz olacak.

5- Oğlumuz Şenol Diyor ki; Başıma taktılar fes, Aniden oldum prens, Korkmuyorum sünnetçi amca, İstediğin kadar kes.

6- Duyduk duymadık demeyin! Haber saldık her yere, eşe dosta herkese, Kes artık sünnetçi amca bizi fazla bekletme, Tüm dostları bekleriz Sünnet Düğünümüze.

7- Oğlumuz Recep Diyor ki; Büyüdüm Erkek Oluyorum, Bu Mutlu Günüme Tüm Sevenlerimi Bekliyorum.

8- Oğlumuz Cengiz'in Erkekliğe ilk adımı atacağı bu özel günde siz değerli dostlarımızı da aramızda görmekten onur duyarız.

9- Sünnet Oluyorum Mâşâallah, Büyük Adam Oluyorum İnşâallah. Bu mutlu günümüzde siz değerli dostlarımızı aramızda görmekten kıvanç duyacağız.

10- Oğlumuz Sercan Diyor ki; Gözlerim arayacak eşi dostu, Anlarsınız ya sünnetçi amca delecek postu, Sevineceğim sizlerden duyarsam bir ses, Teslimim sünnetçi amca, İstediğin kadar kes.

11- Oğlumuz Özbey İyi günde ve kötü günde bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan siz değerli dostlarımızı oğlumuzun Sünnet Merasimine bekliyoruz.

12- Oğlumuz Koray Diyor ki; Ey Muammed'in ümmeti, Sevgili Peygamberimizin (s.a.v.) Sünneti, Müslümanların güzel adeti, Sıram geldi sünnet oluyorum. Beni sevenleri sünnetime bekliyorum.

13- Oğlumuz Hasan Diyor ki; Sünnet sünnet dediler, Başımın etini yediler, Sünnet olmazsan eğer, Sana kız yok dediler. İşte sünnet oluyorum, Hepinizi Düğünüme Bekliyorum.

14- Oğlumuz Doğan Diyor ki; Ailemin tek oğluyum, Babamın sağ koluyum, Büyüdüm adam oluyorum, Laf aramızda kalsın, Birazcık korkuyorum. Sünnet Düğünüme hepinizi bekliyorum.

15- Oğlumuz Emrah Diyor ki; Bugün benim mahkemem var, Suçum erkek olmak, Cezam sünnet olmak, Sünnetçi hakim oldu kirvemse savcı, Kuruldu mahkeme, alındı karar. 2 Eylül 2007 Pazar günü infazım var. Annem Babam Tüm sevdiklerim çağrıldı bu infaza. Şahidim olsun tüm kızlar bu olaya.

16- Oğlumuz Kenan Diyor ki; Bahar değil yaz imiş, Günlerim çok az imiş. Müslümanlığın ilk şartı, Sünnet olmak farz imiş. Ben de kararımı verdim, Sünnet olmak ilk derdim. Bütün dostlar buyursun. Sünnetçiye söz verdim.

17- Oğlumuz Ercan Diyor ki; Öyle bir köprü ki geçmem gerek, Türk oğlu Türk'üm değilim ürkek. Gelin görün olacağım sünnet, Herkes bilsin nasıl olurmuş erkek.

18- Sevgili oğullarımızın Sünnet Merasimlerinde siz sevgili dostlarımızı aramızda görmek bizleri memnun edecektir.

19- Oğlumuz Uğur'in Sünnet Düğünü'nde siz değerli dostlarımızla birlikte bu mutlu anımızı paylaşmak istiyoruz.

20- Oğlumuz Yavuz Diyor ki, Annemle babam karar vermiş, Çocukluk çağım sona ermiş, Allah'ın emri ne yapmalı, En iyi satırın altına yatmalı, Teslim ol dedi bir ses, Yardıma gelsin herkes, Teslimiz sünnetçi amca pes, Ne olur acıtmadan kes, Bu törene dost ve akrabalar, Katılsın herkes...

21- Oğlumuz Bahtiyar Diyor ki, Kirvem uzaklarda gelemez, Siz olmazsanız sünnetçi amca kesemez, Gelin birlikte olalım, Sünnetsiz kalmayayım, Bekleyenim var, Onsuz solmayayım...